Functionar Administrativ (permis cat. B)

Eşti o fire dinamica şi îți dorești să intri într-o echipă în expansiune? Doresti un job unde sa nu te plictisesti? Trimite-ne CV-ul tau pe adresa recrutare.ro@intrum.com sau completeaza formularul de mai jos

Te invităm în echipa noastră dacă îți dorești să:

  • înveți tot timpul lucruri noi
  • faci parte dintr-o echipă comunicativă
  • lucrezi într-o companie Nr. 1 la nivel mondial in sectorul ei de activitate
  • îti desfăşori activitatea într-un sediu de ultimă generație într-o zonă central

Candidatul ideal

  • Posesor permis categoria B
  • Studii medii finalizate
  • Disponibilitate pentru efort fizic
  • Persoana organizata, cu simt practic si orientata catre rezultate
  • Capacitatea de a lucra atat individual, cat si in echipa

Descrierea jobului de functionar administrativ:

  • Livreaza documente catre clientii companiei din Bucuresti si din imprejurimi
  • Achizitioneaza si transporta materiale consumabile necesare companiei
  • Instaleaza si verifica tehnic echipamentele de birou
  • Asigura service-ul pentru toate masinile firmei
  • Deruleaza lucrarile tehnice necesare in birourile companiei

Ce îți oferim?

  • Salariu fix + tichete de masă;
  • Participarea la traininguri și coachinguri periodice
  • Activități distractive alături de colegi în Team Building-uri, Christmas Parties, Happy Hours
  • Acces la pachete de servicii medicale

Aplica la Job - Trimite CV

adauga CV-ul
adauga mesaj sau scrisoare de intentie