Agent Colectare Debite pe Teren

Eşti o fire activă şi îţi doreşti să intri într-o echipă dinamică? Jobul de Agent Colectare Debite pe Teren poate fi ceea ce cauţi.

Cerinţe

  • Persoană dinamică, organizată şi orientată către rezultate
  • Bune abilităţi de comunicare, negociere şi adaptare la diverse tipologii de oameni
  • Posesor permis de conducere categoria B
  • Disponibil pentru program 8 ore/zi
  • Cunoştinţe utilizare PC (Word, Excel şi Internet)

Responsabilităţi principale

  • Colectează debite pe cale amiabilă prin contactarea persoanelor cu datorii direct la adresa de domiciliu a acestora
  • Negociază termene ferme de plată
  • Identifică soluţii optime de plată
  • Monitorizează şi actualizează sistemul de date pe baza informaţiilor nou obţinute ca urmare a vizitelor întreprinse

Îţi oferim:

  • Salariu fix şi bonusuri lunare
  • Telefon mobil de serviciu
  • Program de lucru flexibil
  • Bonuri de masă
  • Asigurare de viaţă
  • Asigurare de sănătate privată
  • Programe de training de specialitate
  • Evenimente interactive cu echipa (Team Building-uri, Petreceri de Crăciun)
  • Mediu de lucru profesionist şi posibilităţi de promovare

Aplica la Job - Trimite CV

adauga CV-ul
adauga mesaj sau scrisoare de intentie